INFORMACE K ZÁŽITKŮM S PAPOUŠKY A  VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY:

Chcete-li si zážitek objednat na dnes nebo na zítřek, zavoláte nám a bude-li volný termín, zaplatíte před začátkem zážitku kartou nebo v hotovosti, protože platba by na konto nestačila dojít. Tím nevystavujeme dárkový poukaz.

Chcete-li termín zážitku pozítří a déle, vyberete si druh zážitku telefonicky. Pošleme vám fakturu s 3 denní splatností, zaplatíte ji příkazem z konta nebo složenkou (vyjde-li konec splatnosti na sobotu a neděli, čekáme vždy na pondělí). Po obdržení platby na naše konto vám zašleme mailem dárkový poukaz. Po obdržení dárkového poukazu nám zavoláte a vyberete si z volných termínů. Pokud jste si zaplatili i zaslání vytištěného zalaminátovaného dárkového poukazu PPL, po obdržení platby na konto 1 x týdně odesíláme poukazy PPL. 

Na dárkovém poukazu je vyznačena doba platnosti, do kdy bude zážitek u nás uskutečněn (za podmínek níže ji lze prodloužit). Dárkový poukaz je jen pro vás, u nás ho nedokládáte. Zážitky evidujeme podle došlých plateb na konto nebo plateb v hotovosti.

Zážitků se z důvodu bezpečnosti nemohou účastnit:
-jakákoli zvířata
-osoby nachlazené, protože rýma, kašel, virosa, chřipka a angína jsou nebezpečné pro papoušky
-astmatici a osoby s alergií projevující se smrkáním, kašláním, kýcháním
-osoby se sníženou pohyblivostí, mentálně postižené, slepé, hluchoněmé, autistické, na vozíčku
-osoby pod vlivem alkoholu, drog nebo které mají vši
-děti do 2 let a děti mladší než je povolený minimální věk u daného zážitku (v domě a na zahradě není prostor, kde by mohly počkat)
-osoby, které zážitek úmyslně narušují
-děti mladší 15-ti let bez doprovodu plnoleté osoby
Při porušení zde stanovených podmínek se peníze za odchod výše uvedených osob nevrací a program se o zpoždění tím vzniklé neprodlužuje.

V proletové místnosti nesmí být vozíčky ani kočárky, papoušci se jich bojí. 

Při individuálním focení osob se fotíte po jednom. Vyberete si papoušky a dáme vám je na ruku. Papoušek je u každého krátce, aby se neunavil. Fotíte sami svými mobily nebo fotoaparáty bez blesku. Nezajišťujeme focení ani tisk fotografií. Předem si mobil a fotoaparát nastavte. 

Chcete-li papouškům přinést něco dobrého, nejvíce milují lískové ořechy bez skořápky a kešu ořechy. Hroznové víno zelené barvy, červený meloun bez pecek, brokolici, jablka, granátová jablka, mrkev, banány, pomeranče, mandarinky, nepálivé papriky, okurku hadovku, rajčata, lusky hrášku, porek. Dle hygienických předpisů mají být ořechy v originál nenačnutém balení a zelenina a ovoce musí být čerstvé a nesmí být nakrájené, ani oloupané. Nenoste, prosím, staré ořechy, avokádo, buráky, černé slunečnice, granule, piškoty, pamlsky.

jídlo Adama 2 SONY DSC

Příchod na akci 5 minut před začátkem akce, nezvoňte, prosím, dříve. O zpoždění jednotlivých účastníků se akce neprodlužuje.

-Focení s papoušky, přilétávání papoušků k vám a pobyt ve voliéře umožníme jen s vhodným oblečením. Nejlepší je bavlněné tričko s dlouhým rukávem nebo bavlněná mikina. Ve svetru nelze fotit ani být ve voliéře, je pro papoušky nebezpečný.
Nevhodné je oblečení červené, oranžové, žluté barvy nebo výrazné vzory, výrazné obrázky či třpytky, které papouškům způsobují stres a odlétávají. K černé barvě v horní polovině těla mají nedůvěru.

Papoušky láká půjčit si, na co dosáhnou, např. knoflíčky, náušnice, klipsy, sponky, čelenky, gumičky, korále, řetízky, přívěšky, náramky, prstýnky, hodinky, brýle. Prosím, před zážitkem s papoušky si tyto věci schovejte. Nehradíme škodu za jejich poškození, půjčí-li si je nebo poškodí-li je papoušek. Moc prosíme, berte ohled na papouška, mohl by si např. spolknutím náušnice nebo řetízku vážně ublížit a mohl by i umřít.

Neberte si na sebe drahé nebo nové oblečení. Zvolte, prosím, starší obyčejné oblečení.
Nezodpovídáme za oblečení, peníze a věci, které si účastníci odloží v domě nebo na zahradě.

Počet papoušků na zážitcích a akcích se u nás stále mění. Papouškům, kteří projeví zájem o partnera, se snažíme najít partnera a umožnit jim hnízdit u chovatelů, mít mladé. A opět si vezmeme další miminka papoušků, která dokrmíme a ochočíme. Nabídku a průběh zážitků průběžně pozměňujeme, aby nedošlo k přetížení papoušků.

Příplatky za změny jsou stejné pro zážitky na 30 minut, 1 hod, 2 hod, 4 hod a 6 hod
ZDARMA – zvýšení počtu osob, osoby navíc doplatíte při příchodu na zážitek podle ceníku platného v ten den
ZDARMA – změna zážitku na lepší zážitek, např. Classic na Exclusive, doplatíte hodiny a osoby podle ceníku platného v den požádání o změnu, rezervaci na více hodin můžeme přijmout až po obdržení platby za ni na konto, vyberete si z volných termínů, platnost vašeho poukazu zůstává stejná
ZDARMA – Zrušení rezervace nejméně 1 měsíc předem (z jakéhokoli důvodu) + možnost náhradního termínu v době platnosti poukazu (postup níže)
ZDARMA – Zrušení rezervace nejméně 10 dní předem + možnost náhradního termínu pouze od pondělí do pátku v době platnosti poukazu (postup níže)
590 Kč – Zrušení rezervace nejméně 3 dny předem +možnost náhradního termínu v době platnosti poukazu (postup níže)
790 Kč – Zrušení rezervace nejméně 1 den předem +možnost náhradního termínu v době platnosti poukazu (postup níže)
1200 Kč – Zrušení rezervace nejméně 3 hod před záčátkem – u zážitku na 2 až 10 hod +možnost náhradního termínu v době platnosti poukazu (postup níže). V den zážitku nelze zrušit zážitek na 30 minut a na 1 hodinu.
690 Kč – Prodloužení platnosti poukazu o 1 měsíc – nejpozději 7 dní před koncem platnosti poukazu (postup níže). Rušíte-li rezervaci, +příplatek za zrušení rezervace.

O zrušení rezervace a možnost náhradního termínu nebo o prodloužení poukazu lze požádat jen písemně na mail ara-kakadu@email.cz, aby šel určit den a čas zažádání. Žádat můžete z jakéhokoli důvodu. Nelze žádat telefonicky, sms, přes fb.
Jako předmět mailu uveďte: ,,zrušení rezervace“ nebo ,,prodloužení platnosti“ nebo ,,zrušení rezervace a prodloužení platnosti.“ Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilu. Dále příjmení kdo zážitek platil, kdo je obdarovaný.
Současně v den odeslání žádosti odešlete příkazem výše uvedený příplatek nebo oba příplatky na stejné konto, jako jste zaplatili zážitek.
Příplatek musíme obdržet na naše konto nejpozději 4 dny od odeslání vaší žádosti, jinak změna už nebude umožněna a nelze žádat znovu.
Po obdržení příplatku si telefonicky vyberete z volných termínů nový termín tak, aby se zážitek uskutečnil v době platnosti vašeho poukazu.
Zrušení rezervace a prodloužení platnosti poukazu se řídí podmínkami, které jsou zde uvedeny v den, kdy písemně mailem požádáte.

Zakoupené dárkové poukazy nelze vracet. Žádnou část peněz za ně nevracíme. Neumožňujeme žádné výjimky z jakýchkoli důvodů. Umožňujeme, že si můžete vybrat jiné osoby, které na zážitek před vypršením platnosti poukazu přijedou. Přijede-li na zážitek nachlazená osoba, neumožníme jí zážitku se zúčastnit, protože je to pro papoušky nebezpečné, a peníze se nevrací.

Zážitek v den vaší rezervace bez náhrady propadne:
-nezrušíte-li ho písemně dle návodu výše a na rezervaci nepřijedete. Nelze žádat telefonicky, sms, přes fb.
-neobdržíme-li na naše konto výše uvedený příplatek do 4 dnů od odeslání vaší žádosti mailem

Papoušky nelze dávat na ruce s exémy, boláky, otevřenými ránami, škrábanci, plísněmi, ani nelze papoušky hladit.