INFORMACE K ZÁŽITKŮM S PAPOUŠKY A VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY:

Na zážitek si s sebou můžete vzít osoby navíc, jsou-li starší 3 let a doplatíte je v hotovosti při příchodu na zážitek dle ceníku pro platby v hotovosti platného v ten den ( dnes 600 Kč Classic, 800 Kč Exclusive nebo All exclusive, nemají bonus jídlo zdarma).

Zážitků se z důvodu bezpečnosti nemohou účastnit:
-jakákoli zvířata
-osoby nachlazené, protože rýma, kašel, virósa, chřipka, angína, průjem, střevní potíže jsou pro velké druhy vzácných papoušků nebezpečné 
-astmatici a osoby s alergií projevující se smrkáním, kašláním, kýcháním
-osoby se sníženou pohyblivostí, mentálně postižené, slepé, hluchoněmé, autistické, na vozíčku (na žádost předem občas povolíme výjimku)
-osoby pod vlivem alkoholu, drog nebo které mají vši
-děti do 3 let (v domě a na zahradě není prostor, kde by mohly počkat)
-osoby, které zážitek úmyslně narušují
-děti mladší 16-ti let bez doprovodu plnoleté osoby
Při porušení zde stanovených podmínek se peníze za odchod výše uvedených osob nevrací a program se o zpoždění tím vzniklé neprodlužuje.

V proletové místnosti nesmí být deštníky, vozíčky, berle a kočárky, protože papoušci se jich bojí. 

Příchod na akci 5 minut před začátkem akce. Nezvoňte, prosím, dříve. Narušovalo by to zážitek s papoušky, který právě probíhá, nebo nezbytnou péči o papoušky v pokojích papoušků před vaším zážitkem (jídlo, výměna vody, prolet). O zpoždění jednotlivých účastníků se akce neprodlužuje.

-Focení s papoušky, přilétávání papoušků k vám a pobyt ve voliéře umožníme jen s vhodným oblečením. Nejlepší je bavlněné tričko s dlouhým rukávem nebo bavlněná mikina. Ve svetru nelze fotit ani být ve voliéře, je pro papoušky nebezpečný.
Nevhodné je oblečení červené, oranžové, žluté barvy nebo výrazné vzory, výrazné obrázky či třpytky, které papouškům způsobují stres a odlétávají. K černé barvě v horní polovině těla mají nedůvěru.

Papoušky láká půjčit si, na co dosáhnou, např. knoflíčky, náušnice, klipsy, sponky, čelenky, gumičky, korále, řetízky, přívěšky, náramky, prstýnky, hodinky, brýle. Prosím, před zážitkem s papoušky si tyto věci schovejte. Nehradíme škodu za jejich poškození, půjčí-li si je nebo poškodí-li je papoušek. Moc prosíme, berte ohled na papouška, mohl by si např. spolknutím náušnice nebo řetízku vážně ublížit a mohl by i umřít.

Neberte si na sebe drahé nebo nové oblečení. Zvolte, prosím, starší obyčejné oblečení, nehradíme poškození.
Nezodpovídáme za oblečení, peníze a věci, které si účastníci odloží v domě nebo na zahradě. 

U Zážitku Exclusive a u zážitku All exclusive mají všechny osoby dlouhé focení a dlouhé filmování se všemi účinkujícími papoušky již v ceně. Nic na místě nepřiplácí.

U zážitku Classic lze přikoupit na místě focení s ary jen v případě, když se focení stihne v době vaší rezervace a arové nejsou unaveni. Vyberete si papoušky a dáme vám na ruku 1 nebo 2 ary. ( 3 až 5 arů najednou u 1 osoby na rukou fotí jen při exkluzivním zážitku). Papoušek je u každého krátce, aby se neunavil. Fotíte sami svými mobily nebo fotoaparáty bez blesku. Nezajišťujeme focení ani tisk fotografií. Předem si mobil a fotoaparát nastavte. 

Chcete-li papouškům přinést něco dobrého, nejvíce milují lískové ořechy bez skořápky a kešu ořechy. Hroznové víno zelené barvy, červený meloun bez pecek, brokolici, jablka, granátová jablka, mrkev, banány, pomeranče, mandarinky, nepálivé papriky, okurku hadovku, rajčata, lusky hrášku, porek. Dle hygienických předpisů mají být ořechy v originál nenačnutém balení a zelenina a ovoce musí být čerstvé a nesmí být nakrájené, ani oloupané. Nenoste, prosím, staré ořechy, avokádo, buráky, černé slunečnice, granule, piškoty, pamlsky.

jídlo Adama 2 SONY DSC

Počet papoušků na zážitcích a akcích se u nás stále mění. Papouškům, kteří projeví zájem o partnera, se snažíme najít partnera a umožnit jim hnízdit u chovatelů, mít mladé. A opět si vezmeme další miminka papoušků, která dokrmíme a ochočíme. Účinkující papoušky, nabídku a průběh zážitků průběžně pozměňujeme, aby nedošlo k přetížení papoušků.

Papoušky nelze dávat na ruce s exémy, boláky, otevřenými ránami, škrábanci, plísněmi, ani nelze papoušky hladit.

Příplatky za zrušení rezervace nebo za změny jsou stejné pro všechny zážitky Classic, Exclusive, All exclusive a pro školy

Zrušení rezervace + možnost náhradního termínu v době platnosti poukazu (postup níže)
ZDARMA – nejméně 1 měsíc předem 
250 Kč – nejméně 14 dní předem
550 Kč – nejméně 4 dny předem
850 Kč – nejméně 24 hod před začátkem rezervace
1250 Kč – nejméně 4 hod před začátkem rezervace (méně než 4 hod – zážitek propadne nebo nám můžete mailem nahlásit jiné osoby, které na zážitek místo vás v ten den přijedou.)

750 Kč – Prodloužení platnosti poukazu o 1 měsíc – umožňujeme nejpozději 7 dní před koncem platnosti poukazu. Rušíte-li rezervaci, +příplatek za zrušení rezervace.
O zrušení rezervace a možnost náhradního termínu nebo o prodloužení poukazu lze požádat jen písemně na mail ara-kakadu@email.cz, aby šel určit den a čas zažádání. Žádat můžete z jakéhokoli důvodu. 

Vzor: Ruším rezervaci na neděli 10.3. od 10 do 12 hod na jméno Jana Nováková, číslo mobilu 777 555 444. Současně dnes posílám na konto 272 453 767 / 0300 příplatek ……….. Kč za zrušení rezervace.

Vzor: Prodlužuji platnost poukazu o 1 měsíc na jméno Jana Nováková, číslo mobilu 777 555 444. Současně dnes posílám na konto 272 453 767 / 0300 příplatek 750 Kč za prodloužení.

Po obdržení příplatku na konto si telefonicky vyberete z volných termínů nový termín tak, aby se zážitek uskutečnil v době platnosti vašeho poukazu. 

Zrušení rezervace a prodloužení platnosti poukazu se řídí podmínkami, které jsou zde uvedeny v den, kdy písemně mailem požádáte.

Zážitek v den vaší rezervace bez náhrady propadne:
-nezrušíte-li ho písemně dle návodu výše a na rezervaci nepřijedete. Nelze žádat telefonicky, sms, přes fb.
-neobdržíme-li na konto výše uvedený příplatek do 4 kalendářních dnů od odeslání vaší žádosti mailem (nelze již žádat znovu)

Zakoupené dárkové poukazy nelze vracet. Žádnou část peněz za ně nevracíme. Neumožňujeme žádné výjimky z jakýchkoli důvodů. Přijede-li na zážitek nachlazená osoba, neumožníme jí zážitku se zúčastnit, protože je to pro papoušky nebezpečné, a peníze se nevrací.

Termín pro svůj zážitek si každý zarezervuje nejpozději 15 dní před koncem platnosti jeho dárkového poukazu. Předcházíme tak situaci, že by si někdo chtěl udělat rezervaci např. 3 dny před koncem platnosti poukazu a všechny tři následující dny by byly již obsazené.

V případě, že stornujeme fakturu z důvodu, že si klient objednal zážitek a fakturu pak nezaplatil, z důvodu nespolehlivosti neumožníme zaplatit jakýkoli další zážitek v hotovosti na místě v den zážitku. V případě vystavení faktury na další zážitek na stejné jméno, pro tu samou osobu nebo rodinu, se stejnou adresou, mobilem nebo mailem, bude k částce ve faktuře připočten poplatek 200 Kč za storno první faktury. Od 1.1.2019 vedeme evidenci storen, abychom předešli vtipálkům a lehkovážným nezodpovědným objednávkám, protože čas věnovaný zbytečné faktuře mohl Pavel věnovat např. proletu papoušků nebo péčí o ně.