All Inclusive 
2 hod – od 6 let
7 arů, 2 kakadu, 3 žaci
termíny: Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne 
platnost dárkového poukazu do 7.7.2023
AKCE: 9 700 Kč pro 2 osoby, k nim ZDARMA 3 děti od 6 do 17 let
500 Kč 
– další osoby zakoupené současně se zážitkem s papoušky

       

Těší se na vás: ara hyacintový Oskar, ara zelenokřídlý Arny, ara ararauna Erik, ara kaninda Rio, ara arakanga Marek, ara vojenský Rocky, ara vojenský Marry, kakadu molucký Lady, kakadu žlutočečelatý fitzroyi Angelo a 3 žaci

Při zážitku All Inclusive zažijete s papoušky spoustu legrace. Papoušci se rádi předvádí, protože chtějí upoutat vaši pozornost (např. začnou tancovat, roztahovat křídla, dělat kotouly, říkat ahoj). Tím vás přilákají k sobě a už se těší, jak je nakrmíte. Všichni kakadu se těší, že je budete hladit po zádech, drbat pod křídly, načechrávat jim chocholku, mazlit se s nimi, procházet se s nimi. Nejvíce náročný na pozornost je ara hyacintový Oskar, který se většinou snaží získat pro sebe na zážitku co nejvíce času a prodlužuje, jak může.

Vyplnění objednávkového formuláře se řídí zákonem o ochraně osobních údajů (viz odkaz na celé znění ZDE). 

ZÁVAZNÝ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ  

Zážitky v Království papoušků

Počet dospělých osob
0 os1 os2 os3 os4 os5 os6 os7 os8 os

Počet dětí ve věku 3 až 17 let
01234567

U všech dětí napište jméno a věk ke dni objednání (např. Honzík 5 let, Jana 17 let)

Platba
zaplatím okamžitou prioritní platbou v den vystavení faktury (vaši rezervaci vyřídíme přednostně)zaplatím do 3 dní od vystavení fakturyzaplatím do 7 dní od vystavení fakturySouhlasím s pořizováním foto a video záznamů ze zážitku provozovatelem pro marketingové účely (facebook, youtube, ...)

Odesláním objednávky souhlasím s obchodními podmínkami uvedenými na těchto stránkách www.ara-kakadu.eu a s textem o ochraně osobních údajů.

 

Ochrana osobních údajů