Eventy + akce – objednávejte na: 604 608 777 ( denně od 9 do 22 hod ) 

Překvapte své hosty vystoupením papoušků a focením hostů s barevnými velkými ary a mazlivými kakadu. 

2 500 Kč / hod  2 kakadu + 1 doprovodná osoba (kakadu žlutočečelatý Angelo a kakadu molucký Lady)
3 100 Kč / hod 3 kakadu + 2 doprovodné osoby (kakadu žlutočečelatý Angelo, kakadu molucký Lady a kakadu palmový Max)
2 500 Kč / hod 1 ara + 1 doprovodná osoba (ara ararauna Erik, ara zelenokřídlý Arny nebo ara arakanga Eliška)
3 100 Kč / hod 2 arové + 1 až 2 doprovodné osoby (ara ararauna Erik a ara zelenokřídlý Arny)
4 000 Kč / hod3 arové + 2 až 3 doprovodné osoby (ara ararauna Erik, ara zelenokřídlý Arny a vzácný ara hyacintový Oskar)
4 600 Kč / hod4 arové + 2 až 3 doprovodné osoby (ara ararauna Erik, ara zelenokřídlý Arny, ara arakanga Eliška a vzácný ara hyacintový Oskar)

           

Při objednaní papoušků se platí celá částka předem. Termín akce vám rezervujeme ode dne odeslání faktury. Při nedodržení 5 denní splatnosti faktury rušíme rezervaci termínu a na akci nevyjíždíme. Čas za papoušky je počítán od odjezdu od nás (včetně 20 minut na naložení papoušků a věcí) do příjezdu papoušků k nám (včetně 20 minut na vyložení papoušků a věcí), protože po tuto dobu nemůžeme mít u nás Zážitky s papoušky pro klienty. V ceně není cena dopravy. Dopravu papoušků tam a zpět (včetně čekání řidiče) zaplatí objednavatel podle vzdálenosti nebo zajistí vlastní dopravu.

Vyberete-li si 1 až 3 papoušky, papoušci sedí u nás na rukou nebo na rameni, procházíme se mezi hosty, kteří si mohou stoupnout vedle nás a nafotit se. Host nemá papoušky na rukou a nehladí je.
Vyberete-li si 4 a více papoušků, host dostane 2 papoušky na ruku nebo na rameno a po nafocení si papoušky pohladí. Papoušky při focení střídáme.

        

Video z Obchodního centra Olympia v Plzni – 13.4.2018

Sestřih z vystoupení a focení s papoušky v OC Olympia Plzeň 13.4.2018