Eventy + akce – objednávejte na: 604 608 777 ( denně od 9 do 22 hod ) 

Překvapte své hosty vystoupením papoušků a focením hostů s barevnými velkými ary a mazlivými kakadu. 

3 200 Kč / hod – 2 arové s 1 až 2 doprovodnými osobami (ara zelenokřídlý Arny a ara ararauna Erik)

    

4 500 Kč / hod – 3 arové s 2 až 3 doprovodnými osobami (vzácný ara hyacintový, ara zelenokřídlý a ara ararauna)

     

   

5 200 Kč / hod – 2 arové+3 kakadu s 3 doprovodnými osobami (ara zelenokřídlý, ara ararauna, kakadu palmový, kakadu molucký, kakadu žlutočečelatý)
5 800 Kč / hod – 4 arové s 3 až 4 doprovodnými osobami (vzácný ara hyacintový, ara arakanga, ara zelenokřídlý a ara ararauna)

Při objednaní papoušků se platí celá částka předem. Termín akce vám rezervujeme ode dne odeslání faktury. Při nedodržení 5 denní splatnosti faktury rušíme rezervaci termínu a na akci nevyjíždíme. Čas za papoušky je počítán od odjezdu od nás (včetně 20 minut na naložení papoušků a věcí) do příjezdu papoušků k nám (včetně 20 minut na vyložení papoušků a věcí), protože po tuto dobu nemůžeme mít u nás Zážitky s papoušky pro klienty. V ceně není cena dopravy. Dopravu papoušků tam a zpět (včetně čekání řidiče) zaplatí objednavatel podle vzdálenosti nebo zajistí vlastní dopravu.

Vyberete-li si 2 až 3 papoušky, papoušci sedí u nás na rukou nebo na rameni, procházíme se mezi hosty, kteří si mohou stoupnout vedle nás a nafotit se. Host nemá papoušky na rukou a nehladí je.
Vyberete-li si 4 a více papoušků, host dostane 2 papoušky na ruku nebo na rameno a po nafocení si papoušky pohladí. Papoušky při focení střídáme.

        

Video z Obchodního centra Olympia v Plzni – 13.4.2018

Sestřih z vystoupení a focení s papoušky v OC Olympia Plzeň 13.4.2018