Eventy + akce – objednávejte na ara-kakadu@email.cz

Překvapte své hosty vystoupením papoušků a focením hostů s barevnými velkými ary a mazlivými kakadu. 

2 900 Kč / hod – 2 kakadu + 1 až 2 doprovodné osoby (kakadu molucký Lady, kakadu žlutočečelatý fytzroyi Angelo)
3 500 Kč / hod2 arové + 1 až 3 doprovodné osoby (ara zelenokřídlý Arny, ara ararauna Erik)
6 500 Kč / hod3 až 4 arové + 2 až 4 doprovodných osob (vzácný ara hyacintový Oskar, vzácný ara kaninda Rio, ara zelenokřídlý Arny, ara ararauna Erik)
Cena za samotného 1 kakadu je o 100 Kč vyšší než za 2 kakadu, cena za samotného 1 aru je o 200 Kč vyšší než za 2 ary, protože pro papouška je těžší, je-li na akci sám než je-li s ptačími kamarády.
Čas za papoušky je počítán od odjezdu od nás do příjezdu papoušků k nám, protože po tuto dobu nemůžeme mít u nás Zážitky s papoušky pro klienty.

Papoušky vám postupně představíme, ukáží vám, co umí a dozvíte se o nich zajímavé informace. Pak máte možnost se s papoušky nafotit, popis zde níže pod fotkami.

minimální objednávka na akci
v Praze, v Říčanech, v Průhonicích a v Čestlicích – 12 000 Kč (i s časem cesty papoušků)
ve Středočeském kraji – 17 000 Kč (i s časem cesty papoušků)
v jiném kraji – 37 000 Kč (i s časem cesty papoušků)
Mimo Prahu vyjíždíme jen výjimečně, protože pro nás je velmi náročné po celou dobu cesty držet všechny ary a kakadu na rukou na kšírách a zabavovat je. Papoušci velmi rádi vystupují, ale cesta v autě je pro ně zdlouhavá a náročná.

Při objednaní papoušků se platí celá částka předem. Termín akce vám rezervujeme ode obdržení vaší závazné písemné objednávky. Pošleme vám fakturu. Při nedodržení 5 denní splatnosti faktury rušíme rezervaci termínu a na akci nevyjíždíme. 

V ceně minimální objednávky není cena dopravy. Dopravu papoušků tam a zpět (včetně čekání řidiče) zaplatí objednavatel podle vzdálenosti nebo zajistí vlastní dopravu.

           

Vyberete-li si 1 až 3 papoušky, papoušci sedí u nás na rukou nebo na rameni, procházíme se mezi hosty, kteří si mohou stoupnout vedle nás a nafotit se. Host nemá papoušky na rukou a nehladí je.
Vyberete-li si 4 a více papoušků, host dostane 1 až 2 papoušky na ruku nebo na rameno a po nafocení si papoušky pohladí. Papoušky při focení střídáme.

        

Sestřih z vystoupení a focení s papoušky v OC Olympia Plzeň 13.4.2018