Martina dostala zážitek All Exclusive k narozeninám od svého manžela Ládi a na zážitek vzali s sebou i jejich děti, 4 letou Lindu a 7 letého Vojtu. S papoušky zažili spoustu legrace. Na závěr zážitku si s ary a kakadu rodiče zatancovali ploužák. Pak si ploužák s ary chtěli vyzkoušet i Linda a Vojta. Jak Lindě, tak Vojtovi se velmi líbilo, když si mohli sami všechny ary a kakadu krmit ořechy a Pribináčkem. Lindu i Vojtu nejvíce bavilo, když si sami mohli vyzkoušet, jak se takoví arové cvičí. Arové jim na pokyn dělali kotouly, roztahovali křídla,  přilétávali z bidla k Lindě a Vojtovi na ruku přes celou místnost, kakadu Lady jim stále říkala ahoj.

                                             

Láďa dostal zážitek s papoušky All Exclusive k narozeninám od své rodiny. I když už byla druhá půlka října, měli krásné teplé počasí. Dcera Ládi, Katka Černá, ještě na začátku zážitku vůbec netušila, že se z ní u nás stane fotografka, vlastně na chvíli i profesionální fotografka. Poprosili jsme Katku, aby nás nafotila s ary a kakadu na náš mobil, že máme poslat fotky šéfredaktorovi deníku Metra pro článek a že jsme zjistili, že vlastně žádné fotky nemáme, že fotíme stále s papoušky jen klienty a ne sebe. A velkou naši fotku se všemi papoušky od Katky v článku Metra hned za 4 dny otiskli. Takže díky moc, Katko, jste fakt šikovná.

                

Dát babičce k narozeninám zážitek s papoušky vůbec nebyl špatný nápad. Všichni byli z papoušků nadšeni a babičku moc těšilo dívat se na rozzářené oči celé rodiny. Je to krásný pocit mít rodinu pohromadě a vidět ji šťastnou. Moc se mi líbí fotka Markéty Fabringerové s arou hyacintovým Oskarem (čtvrtá fotka zleva).