INFORMACE K ZÁŽITKŮM S PAPOUŠKY A VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY:

Zážitků se z důvodu bezpečnosti nemohou účastnit:
-jakákoli zvířata
-osoby nachlazené, protože rýma, kašel, virósa, chřipka, angína, průjem, střevní potíže jsou pro velké druhy vzácných papoušků nebezpečné 
-astmatici a osoby s alergií projevující se smrkáním, kašláním, kýcháním
-osoby se sníženou pohyblivostí, mentálně postižené, slepé, hluchoněmé, autistické, na vozíčku (na žádost předem občas povolíme výjimku)
-osoby pod vlivem alkoholu, drog nebo které mají vši
-děti do 3 let (v domě a na zahradě není prostor, kde by mohly počkat)
-osoby, které zážitek úmyslně narušují
-děti mladší 16-ti let bez doprovodu plnoleté osoby
Při porušení zde stanovených podmínek se peníze za odchod výše uvedených osob nevrací a program se o zpoždění tím vzniklé neprodlužuje.

V proletové místnosti nesmí být deštníky, vozíčky, berle a kočárky, protože papoušci se jich bojí. 

Příchod na akci 5 minut před začátkem akce. Nezvoňte, prosím, dříve. Narušovalo by to zážitek s papoušky, který právě probíhá, nebo nezbytnou péči o papoušky v pokojích papoušků před vaším zážitkem (jídlo, výměna vody, prolet). O zpoždění jednotlivých účastníků se akce neprodlužuje.

-Focení s papoušky, přilétávání papoušků k vám a pobyt ve voliéře umožníme jen s vhodným oblečením. Nejlepší je bavlněné tričko s dlouhým rukávem nebo bavlněná mikina. Ve svetru nelze fotit ani být ve voliéře, je pro papoušky nebezpečný.
Nevhodné je oblečení červené, oranžové, žluté barvy nebo výrazné vzory, výrazné obrázky či třpytky, které papouškům způsobují stres a odlétávají. K černé barvě v horní polovině těla mají nedůvěru.

Papoušky láká půjčit si, na co dosáhnou, např. knoflíčky, náušnice, klipsy, sponky, čelenky, gumičky, korále, řetízky, přívěšky, náramky, prstýnky, hodinky, brýle. Prosím, před zážitkem s papoušky si tyto věci schovejte. Nehradíme škodu za jejich poškození, půjčí-li si je nebo poškodí-li je papoušek. Moc prosíme, berte ohled na papouška, mohl by si např. spolknutím náušnice nebo řetízku vážně ublížit a mohl by i umřít.

Neberte si na sebe drahé nebo nové oblečení. Zvolte, prosím, starší obyčejné oblečení, nehradíme poškození.
Nezodpovídáme za oblečení, peníze a věci, které si účastníci odloží v domě nebo na zahradě. 

U Zážitku Exclusive a u zážitku All exclusive mají všechny osoby dlouhé focení a dlouhé filmování se všemi papoušky již v ceně, nic na místě nepřiplácí.

U zážitku Basic a u zážitku Classic lze přikoupit na místě focení s ary, jen nejsou-li arové unaveni a nemají-li v ten den před sebou delší program. Vyberete si papoušky a dáme vám je na ruku. Papoušek je u každého krátce, aby se neunavil. Fotíte sami svými mobily nebo fotoaparáty bez blesku. Nezajišťujeme focení ani tisk fotografií. Předem si mobil a fotoaparát nastavte. 

Chcete-li papouškům přinést něco dobrého, nejvíce milují lískové ořechy bez skořápky a kešu ořechy. Hroznové víno zelené barvy, červený meloun bez pecek, brokolici, jablka, granátová jablka, mrkev, banány, pomeranče, mandarinky, nepálivé papriky, okurku hadovku, rajčata, lusky hrášku, porek. Dle hygienických předpisů mají být ořechy v originál nenačnutém balení a zelenina a ovoce musí být čerstvé a nesmí být nakrájené, ani oloupané. Nenoste, prosím, staré ořechy, avokádo, buráky, černé slunečnice, granule, piškoty, pamlsky.

jídlo Adama 2 SONY DSC

Počet papoušků na zážitcích a akcích se u nás stále mění. Papouškům, kteří projeví zájem o partnera, se snažíme najít partnera a umožnit jim hnízdit u chovatelů, mít mladé. A opět si vezmeme další miminka papoušků, která dokrmíme a ochočíme. Nabídku a průběh zážitků průběžně pozměňujeme, aby nedošlo k přetížení papoušků.

Papoušky nelze dávat na ruce s exémy, boláky, otevřenými ránami, škrábanci, plísněmi, ani nelze papoušky hladit.

Příplatky za změny jsou stejné pro zážitky na 1 hod, 2 hod, 4 hod a 6 hod
ZDARMA – zvýšení počtu osob. Osoby navíc nám nehlásíte dopředu, doplatíte je při příchodu na zážitek podle ceníku platného v ten den (bez ohledu na to, jaká byla cena za další osoby v době, kdy jste svůj zážitek kupovali a mohli jste si současně objednat jakýkoli počet osob)
ZDARMA – změna zážitku na lepší zážitek, např. Classic na Exclusive, doplatíte hodiny a osoby podle ceníku platného v den požádání o změnu, po obdržení platby si vyberete z volných termínů, platnost vašeho poukazu zůstává stejná

Zrušení rezervace + možnost náhradního termínu v době platnosti poukazu (postup níže)
ZDARMA – nejméně 1 měsíc předem 
200 Kč – nejméně 14 dní předem
550 Kč – nejméně 3 dny předem
750 Kč – nejméně 1 den předem
1250 Kč – nejméně 3 hod před začátkem (méně než 3 hod – zážitek propadne)

650 Kč – Prodloužení platnosti poukazu o 1 měsíc – nejpozději 7 dní před koncem platnosti poukazu. Rušíte-li rezervaci, +příplatek za zrušení rezervace.
O zrušení rezervace a možnost náhradního termínu nebo o prodloužení poukazu lze požádat jen písemně na mail ara-kakadu@email.cz, aby šel určit den a čas zažádání. Žádat můžete z jakéhokoli důvodu. 

Vzor: Ruším rezervaci na neděli 10.2. od 10 do 12 hod na jméno Jana Nováková, číslo mobilu 777 555 444. Současně dnes posílám na konto 272 453 767 / 0300 příplatek ……….. Kč za zrušení rezervace.

Vzor: Prodlužuji platnost poukazu o 1 měsíc na jméno Jana Nováková, číslo mobilu 777 555 444. Současně dnes posílám na konto 272 453 767 / 0300 příplatek 650 Kč za prodloužení.

Po obdržení příplatku na konto si telefonicky vyberete z volných termínů nový termín tak, aby se zážitek uskutečnil v době platnosti vašeho poukazu. 

Zrušení rezervace a prodloužení platnosti poukazu se řídí podmínkami, které jsou zde uvedeny v den, kdy písemně mailem požádáte.

Zážitek v den vaší rezervace bez náhrady propadne:
-nezrušíte-li ho písemně dle návodu výše a na rezervaci nepřijedete. Nelze žádat telefonicky, sms, přes fb.
-neobdržíme-li na konto výše uvedený příplatek do 4 kalendářních dnů od odeslání vaší žádosti mailem (nelze již žádat znovu)

Zakoupené dárkové poukazy nelze vracet. Žádnou část peněz za ně nevracíme. Neumožňujeme žádné výjimky z jakýchkoli důvodů. Umožňujeme, že si můžete vybrat jiné osoby, které na zážitek před vypršením platnosti poukazu přijedou. Přijede-li na zážitek nachlazená osoba, neumožníme jí zážitku se zúčastnit, protože je to pro papoušky nebezpečné, a peníze se nevrací.