Zábavný papouščí park Ara kakadu – Vlaďka Čarková a Pavel Klika

Přátelé, přihlaste se k odběru videí s papoušky.

Zde je odkaz na naše dva youtube kanály:

Youtube kanál 1 – náhledový obrázek ara ararauna Erik

Youtube kanál 2 – náhledový obrázek kakadu molucká Lady 

ara-kakadu@email.cz  

tel. 604 608 777 – Při zážitcích s papoušky pro klienty a při proletu papoušků nemůžeme zvedat mobil, proto nás kontaktujte, prosím, přes mail a zážitek objednávejte přes objednávkový formulář, který je zde v menu v Zážitcích pro rodiny.

adresa: Mezi rybníky 231, Praha 4 – Šeberov, 149 00 (přesný popis níže pod fotkami domu)

   

Facebook oficiální stránka: https://www.facebook.com/pg/arykakadu/

Facebook skupina Ara:  https://www.facebook.com/groups/arove/

Facebook Ara Kakadu: https://www.facebook.com/araOskar

Instagram: https://www.instagram.com/arakakaduzako/

  

Autem: Náš dům je 1 km od výjezdu z dálnice D1, Exit 2. Na kruhovém objezdu zvolíte směr Šeberov. V Šeberově zahnete do ul. V Ladech. Jedete kolem penzionu Prager, kolem nízkého kostela, školy. Uvidíte před sebou rybník a zahnete doleva. Nesmíte zahnout ke 3 žlutým vysokým domům, to už jste přejeli odbočku. Naše ulice Mezi rybníky je předposlední ulice od rybníku. Dům je na konci této slepé ulice po levé straně. 

Metrem C na stanici Opatov, pak autobusem 165, 326, 327 nebo 385 tři stanice na st. Pod vsí. Stanice je na znamení. Zůstanete na této straně silnice, nebudete silnici přecházet na druhou stranu. (Silnici přejdete pouze pokud přijedete z opačného směru od Hrnčíř, Kunratic, Modřan nebo ze Středočeského kraje). U stanice uvidíte budovu Místního úřadu Šeberov. Vpravo přímo u ní jsou vrata, vejdete do nich a jdete podél budovy Místního úřadu dozadu asi půl minuty skrz velmi malý prostor, který vypadá jako malinký parčík s dětským koutkem. Hned, jak vyjdete z parčíku, zabočíte doprava do uzounké slepé uličky a jdete pár metrů mezi oranžovým a bílým domem a zahnete doleva, kde hned vidíte náš dům, který má na plotě fotky s papoušky ( foto domu výše). Pozor, lidi to často pletou a hned za parčíkem jdou rovně po široké ulici kolem 3 vysokých žlutých domů a tím to pak k nám mají velmi daleko.