Výlet za papoušky – pro školy, školky, tábory

Individuální zážitky s ochočenými a velmi kontaktními papoušky

program zážitkůClassicExclusive         
papouščí show s ary a kakadu (díváte se)anoano
program s kakadu třech vzácných druhůanoano
blízký kontakt s kakadu na rukou, hlazení kakaduanoano
focení a filmování momentků dětí s kakaduanoano
program s barevnými velkými ary různých druhůxano
blízký kontakt s ary na rukou, pohlazení arůxano
focení a filmování momentků dětí s aryxano
krátká diskotéka dětí s ary u Pavla na rukouxano

druh zážitkuuskutečněnídélka max 20 dětíosoba navíc2 učitelésoučástí přestávka
ClassicÚt, St, Čt od 9.00 do 10.30 do 31.8.1,5 hod3800 Kč150 KčZDARMA10 min na WC
ExclusiveÚt, St, Čt od 9.00 do 11.30 do 31.8.2,5 hod4800 Kč190 KčZDARMA20 min svačina, WC
 
Při papouščí show se nefotí a nefilmuje. V dalších částech můžete všichni po celou dobu fotit a filmovat.

Postup. Objednáte si zážitek pro děti. Pošleme vám fakturu s 5-ti denní splatností. Po obdržení platby na konto si můžete vybrat z volných termínů. Vzhledem k tomu, že dvojice a rodiny si mohou vybrat termín zážitku až po zakoupení dárkového poukazu, neumožňujeme školám vybrat si a zarezervovat termín se zaplacením až při příchodu školy na zážitek, protože by pak pro rodiny zbyly nejhorší termíny, když na každý termín můžeme dát jen jednu rezervaci.

Akce se nemohou zúčastnit nachlazené děti, protože rýma, kašel, virósa, chřipka a angína jsou pro velké vzácné druhy papoušků nebezpečné, dále děti s alergií projevující se smrkáním, kašláním, kýcháním a děti, které mají vši.

Papoušky dáváme dětem postupně na ruku. Je-li na zážitku místo 20 dětí např. 10 dětí, užijí si papoušků o to více. Nelze žádat o slevu za menší počet dětí. Osoby navíc umožníme, jsou-li domluveny předem, protože pro ně musíme nanosit do proletové místnosti lavičky.  

U zážitku Classic nelze před začátkem, v průběhu ani po skončení zážitku v prostorách papoušků svačit. Umožněte, prosím, dětem, aby se najedly, než k nám přijedou. Papoušci mnohá jídla nesmí, cokoli by dětem při svačině upadlo, mohlo by být pro papoušky nebezpečné, kousek čokolády nebo avokádo i smrtelné. Berte, prosím, ohled na zdraví papoušků. 

Zážitek Exclusive je uzpůsoben tak, že jeho součástí je 20 minutová přestávka, při které si děti mohou sníst svou svačinu, dojít na WC, umýt si ruce a po svačině zameteme proletovou místnost.

Příchod na zážitek nejdříve 10 minut předem (nezvoňte dříve, připravujeme na akci papoušky).
O zpoždění při příchodu se zážitek neprodlužuje.

Na Papouščí show mohou mít děti krátký rukáv, v proletové místnost je teplo. Na focení s papoušky je třeba, aby děti měly bavlněné triko s dlouhým rukávem nebo mikinu bez výrazných vzorů. Na svetr dětem papouška neposadíme, papoušek by se mohl do jeho ok zamotat a ublížit si. Papoušci se bojí výrazné oranžové, červené a žluté barvy. Nejraději mají středně modrou nebo bledě modrou barvu.