konto pro dobrovolné příspěvky pro papoušky  250 851 131 / 0300

pro lepší čitelnost je konto napsáno s mezerami, píše se bez mezer

název účtu: papoušci       do poznámky příkazu: pro papoušky

pro firmy a OSVČ můžeme vystavit potvrzení o daru pro odečet z daní

IBAN: CZ85 0300 0000 0002 5085 1131, BIC: CEKOCZPP

1. Sponzorství papoušků na konto papoušků- od 100 Kč pravidelně měsíčně
2. Jednorázový dar na konto papoušků – od 50 Kč

Odměny pro sponzory

1) ZDARMA slavnostní papouščí show na zahradě pro všechny sponzory, kteří v roce 2020 přispěli (přispějí) na konto papoušků částku 50 Kč a více.

Po papouščí show, při které představíme všechny ary, kakadu a žaky poděkujeme jednotlivě všem zúčastněným sponzorům. Pak si uděláme na památku společnou fotku, kde jsme my se všemi sponzory. Vyhlásíme 3 letní víkendové termíny, aby sponzorů na jedné akci nebylo najednou moc a z nich si každý sponzor bude moci jeden termín vybrat. Den předem se domluvíme s každým sponzorem telefonicky, zda má být hezké počasí, zda akce může na zahradě být nebo zda se přesune na následující vyhlášený termín. Uvnitř v domě akce být nemůže, více lidí by se tam nevešlo, i by byl vnitřní prostor pro více lidí s ohledem na koronavir nebezpečný.

Prosíme sponzory, kteří o tuto akci mají zájem, aby nám po odeslání příspěvku na konto napsali na mail ara-kakadu@email.cz:
své jméno a příjmení, mobil, mail, chcete-li, i adresu
zda souhlasíte nebo si naopak nepřejete, abychom vaše jméno a příjmení uvedli v poděkování na našich www.stránkách, na našem fb a na youtube kanálu Ara TV
částku a datum odeslání příspěvku na konto, abychom věděli, koho ze sponzorů máme kontaktovat, až tři termíny vyhlásíme.

Pokud sponzor přispěje v roce 2020 znovu, jeho příspěvky se sečtou za celý rok.

Příspěvek na konto od 50 do 490 Kč – akce se zúčastní 1 sponzor
Příspěvek na konto od 500 do 890 Kč – akce se zúčastní 1 sponzor s 1 doprovodnou osobu
Příspěvek na konto od 900 do 1490 Kč – akce se zúčastní 1 sponzor s 2 doprovodnými osobami
Příspěvek na konto od 1500 do 2990 Kč – akce se zúčastní 1 sponzor s 3 doprovodnými osobami
Příspěvek na konto od 3000 a více – akce se zúčastní 1 sponzor se 4 doprovodnými osobami

2) ZDARMA zážitek s papoušky pro pravidelné sponzory (za jejich bonusové body) s vlastním termínem jenom pro vás

Sponzoři, kteří každý měsíc mezi 1. až 3. dnem v měsíci pravidelně přispívají trvalým příkazem z konta 300 Kč a více, získávají od 1.9.2020 bonusové body.

U každého příspěvku za každých 100 Kč získá sponzor 1 bod.  Za 70 bodů získá sponzor možnost přijet ZDARMA na individuální slavnostní zážitek s ary, kakadu a žaky se speciálním exkluzivním programem pro sponzory pro 2 až 5 osob na 2 hodiny. S papoušky budete mít velmi blízký kontakt, můžete se s nimi mazlit, fotit, i filmovat. Součástí zážitku je i posezení a povídání s námi u kávy a čaje. Sponzor musí být zážitku přítomen, nemůže ho darovat jiné osobě a poslat ji místo sebe, protože vás chceme poznat osobně, ale můžete si vzít s sebou doprovodné osoby. Zážitek je jen pro vás, na stejný termín nedáme rezervaci někoho jiného.

Sponzor, který odeslal na konto pravidelný příspěvek na začátku měsíce, může odeslat i navíc příspěvek v jakékoli výši kdykoli v průběhu stejného měsíce. Získá body i za každých 100 Kč z částky mimořádného příspěvku a na zážitek za odměnu může přijet o to dříve. Při přerušení platby v nějakém měsíci z bodů, které sponzor již získal, zůstane jen třetina. Při přerušení platby ve 2 měsících (po sobě jdoucích nebo na přeskáčku) předchozí body propadnou, protože tento zážitek je odměnou jen pro ty, kteří přispívají na konto papoušků dlouhodobě pravidelně každý měsíc.

Certifikáty dárců, kteří přispěli jednorázově 12 000 Kč a více.