Individuální zážitky s papoušky (od 3 let) 

denně od 8 do 22 hod ( také v sobotu, v neděli a o svátcích).  

Nabízíme dárkové poukazy na individuální zážitky s ochočenými, mazlivými a velmi kontaktními papoušky. Rezervace termínu je nutná, protože každá dvojice nebo rodina mají papoušky jen pro sebe. Neprodáváme levné vstupenky jako do ZOO, kam přijde najednou hodně lidí, protože v možnostech ochočených papoušků je věnovat se jen několika lidem, jinak by se přetížili. 

Zážitek si může zakoupit nejen dvojice, rodina nebo skupinka přátel, ale můžete využít i benefitní body od svého zaměstnavatele nebo ho může koupit firma pro své zaměstnance nebo členy rodiny.

Objednávejte na níže přiloženém objednávkovém formuláři umístěném pod programem zážitků a pod ceníkem.

 

program zážitků s papoušky  ClassicExclusiveAll exclusive
papouščí show s ary a kakadu anoanoano
blízký kontakt s kakadu vzácných druhůanoanoano
hlazení, drbání a mazlení s kakadu anoanoano
prolet kakadu (přilétávají i k vám)anoanoano
delší focení a filmování jednotlivců nebo dvojic s kakadu na rukouanoanoano
blízký kontakt s ary pěti různých druhůxanoano
s ary a kakadu ve voliéře (za hezkého počasí)xanoano
prolet všech arůxanoano
delší focení a filmování jednotlivců nebo dvojic s ary na rucexanoano
přilétávání ary hyacintového Oskara k vám na ruku xanoano
krmíte papoušky Pribináčkem u vás na rukouxanoano
můžete si zatančit ploužák s ary na rukou nebo na ramenixanoano
ukázka sprchování všech papouškůxanoano
zdarma pro všechny jídlo, pití, zmrzlinaxanoano
při obědě možnost poradenství k vašim papouškůmxanoano
společné focení vás všech s papoušky na rukou a na ramenixxano
papoušky máte na klíně na gauči a krmíte je ořechy, piškotyxxano
procházení s ary a kakadu po zahradě s focením a filmovánímxxano
papoušci vám mluví za oříšky, piškotyxxano
krmíte papoušky lžičkou přesnídávkouxxano
cvičíte papoušky na ptačím stromě za oříšky a piškotyxxano
prohlídka všech pokojů papouškůxxano
připravíte papouškům ovoce a zeleninu, každému dáte misku do klecexxano
relax s papoušky při společném proletu všech papoušků najednouxxano
přilétávání více papoušků najednou k vám na ruku za špalíčky a ruličkyxxano
na požádání ukázka našich výcvikových videí malých druhů papouškůxxano

Ceník zážitků

druh zážitkuplatnost
poukazu
délka
zážitku
2 osobydalší
osoba
3 osoby4 osoby5 osob6 osob7 osob8 osob 
Classicdo 31.5.2 hod2900+250315034003650390041504400
Exclusivedo 31.7.4 hod5900+500640069007400790084008900
All-exclusivedo 31.8.6 hod7900+50084008900940099001040010900

All exclusive: každý den včetně sobot, nedělí a svátků – 8 až 14, 10 až 16, 14 až 20, 16 až 22 hod – má vždy přednost výběru termínů 

Exclusive: každý den včetně sobot, nedělí a svátků – 8 až 12, 10 až 14, 14 až 18, 16 až 20, 18 až 22 hod 

Classic: Po, Út, St, Čt –  8 až 10, 14 až 16, 16 až 18, 18 až 20, 20 až 22 hod
Pá, So, Ne, svátky – 8 až 10 hod. Classic si z nejlepších časů o víkendu od 10 do 22 hod vybrat nemůže, může však o víkendech doobsadit všechny termíny, které zůstaly volné po výběru klientů exkluzivních zážitků, pokud se tam už nevejde exkluzivní zážitek.

Exkluzivní zážitky lidem umožňují vybrat si pro zážitek nejlepší čas, protože celkově zaplatili za svůj zážitek více než ti, kteří si koupili Classic. Rodiny s dětmi a senioři si nejčastěji vybírají exkluzivní zážitky v časech od 10 hod nebo od 14 hod. Naopak dvojice mnohdy chtějí s papoušky zažít romantický večer a vybírají si exkluzivní zážitky od 16 nebo od 18 hod. 

Za osoby navíc, které si přikoupíte k vašemu zážitku při příchodu na zážitek, je cena za osobu o 100 Kč vyšší a není bonus jídlo zdarma. 

Zůstanou-li volné termíny na dnes, zítra nebo pozítří, které si nevybrali držitelé dárkových poukazů, můžete si objednat rezervaci na dnes, zítra nebo pozítří a zaplatíte ji při příchodu na zážitek v hotovosti, protože už by nestačila dojít platba spolehlivě na konto. Není bonus jídlo zdarma.

Závazný objednávkový formulář
Nejste-li rozhodnuti zážitek objednat, tento formulář, prosím, nevyplňujte, aby Pavel nemusel vystavovat zbytečné faktury na úkor péče o papoušky.

Zážitků se nesmí účastnit nachlazené osoby (rýma, kašel, virósa, chřipka, angína, střevní potíže).

Postup při objednání. Zde na stránkách si vyberete druh zážitku a vyplníte objednávkový formulář. Pošleme vám fakturu s 5 denní splatností. Zaplatíte ji příkazem z konta nebo složenkou (nejpozději v uvedený den splatnosti obdržíme platbu na naše konto, o víkend se splatnost neprodlužuje). Po obdržení platby na naše konto vám zašleme mailem dárkový poukaz. Kdo má dárkový poukaz, může nám napsat na mail ara-kakadu@email.cz, kdy by se mu hodilo na zážitek přijít (uveďte číslo dárkového poukazu, které je shodné s číslem faktury, vaše jméno a mobil). Darujete-li poukaz např. k narozeninám, může si obdarovaný termín sám vybrat. Na dárkovém poukazu je vyznačena doba platnosti, do kdy bude zážitek u nás uskutečněn (za příplatek ji lze prodloužit).

Zážitky Exclusive a All exclusive si užívají papoušků jak uvnitř, tak za hezkého počasí jsou s nimi ve voliéře, fotí si to a filmují. Zážitek All exclusive má navíc ještě procházky s papoušky po zahradě.

Zážitek Classic je uvnitř a má program přesně daný, protože jinak by se za 2 hodiny nestihl. Naopak u zážitku Exclusive a u zážitku All exclusive se vám v průběhu zážitku snažíme vybírat části v pořadí, jak byste si je zrovna vy mohli nejvíce užít. Když nějaké části programu už mají končit a vidíme, že je u vás zrovna papoušek, s kterým vás to zrovna nejvíce baví nebo se chce u vás kakadu molucký Lady dál mazlit nebo od vás ara hyacintový Oskar nechce jít a dává najevo, že nemá nožičky, když ho chceme odnést, tak se tyto části snažíme prodloužit, abyste si užili co nejvíce a něco jiného v programu vynecháme.

    

 Další dárkové poukazy k různým příležitostem – klikněte zde

Fotky domu, zahrady a proletové místnosti papoušků

   

    

    

VIDEA – ukázka, co můžete vidět při individuálním zážitku s papoušky  ( klikněte na šipku uprostřed videa)

      

Odpovědi na nejčastější dotazy klientů

Jaké oblečení si máme vzít na zážitek?

Nejvhodnější je obyčejné bavlněné triko s dlouhým rukávem nebo mikina. Nemůže být svetr, protože papoušci by si do jeho ok mohli zachytit drápky. Naši papoušci mají nejraději bleděmodrou a středně modrou barvu. Naopak se obávají výrazné žluté, oranžové a červené barvy. V horní polovině těla nemají rádi černou barvu, rovněž různé třpytky a výrazné obrázky. Omezte knoflíčky, náušnice, řetízky, náhrdelníky, náramky, hodinky, papoušci si s tím chtějí hrát.

Jaký zážitek lidé nejčastěji kupují k narozeninám?

Zážitek Classic kupují jen občas. Nejčastěji objednávají k narozeninám zážitek Exclusive nebo zážitek All exclusive, protože chtějí oslavenci dopřát, aby si kakadů, a obzvláště velkých barevných arů, naplno užil.

Lze přizpůsobit nějaký zážitek malým dětem od 3 do 5 let?

Zážitek Classic je možné trošku přizpůsobit v části s kakadu. Zážitek Exclusive a zážitek All exclusive mají po celou dobu program takový, že ho lze zcela přizpůsobit nejen malým dětem, ale i starým lidem nebo vážně nemocným lidem, rovněž i kuřákům, kteří si mohou kdykoli říci o kuřáckou pauzu. Kdykoli je možné udělat pauzu na jídlo, pití, na podávání léků, na proběhnutí dítěte po zahradě, na WC. 

Máte otevřeno od pondělí do pátku nebo i o víkendech a svátcích?

Otevřeno máme denně od 8 do 22 hodin včetně sobot, nedělí a svátků. 

Je program zážitků stejný o víkendu i ve všedních dnech?

Jak o víkendech, tak ve všední dny je program stejný. Ve všední dny papoušci často jeví o lidi mnohem větší zájem než o sobotách a nedělích, protože chodí na zážitky méně lidí a proto si lidé mnohdy vybírají všední dny právě na exkluzivní zážitky. 

Proč mají exkluzivní zážitky o 2 až 3 měsíce delší platnost dárkového poukazu než zážitek Classic?

Exklusivita těchto zážitků je i v tom, že si mohou přednostně vybrat termín pro svůj zážitek jak o víkendu, tak ve všední dny. Když je platnost dárkového poukazu Classic do 31.5., nemůže jim Classic červen, červenec a srpen obsadit.

Můžeme si zaplatit u zážitku Exclusive místo čtyř hodin jen jednu hodinu a mít od celého programu exkluzivního zážitku vždy kousek během jedné hodiny? Nám by stačilo přijít na hodinu, ale chtěli bychom mít ten exkluzivní zážitek, abychom si co nejvíce užili arů.

I když je u exkluzivního zážitku cena za hodinu výrazně nižší než u Classicu, nelze exkluzivní zážitek koupit na 1 nebo 2 hodiny. Objednat ho lze jen na 4 hodiny. Za jednu hodinu nelze stihnout udělat zážitek, který by se dal nazvat exkluzivní. Byla by to jen taková rychlovka velmi nepříjemně působící na papoušky.

U zážitku Classic není blízký kontakt s ary? Mohli bychom si aspoň přikoupit focení s nějakou arou?

U zážitku Classic uvidíte ary při papouščí show, ale není tam blízký kontakt s ary. Ten je jen v programu exkluzivních zážitků, aby se arové nepřetížili. Pokud arové nejsou unaveni, umožníme lidem si na místě přikoupit krátké nafocení s ary (100 Kč ara pro 1 osobu), ale nesmí tím být překročena délka rezervace jejich zážitku.

Když papouškům přineseme nějaké jídlo, budeme si je moci při zážitku z ruky krmit, že?

Rozhodně ne. Představte si situaci, kdyby při každém zážitku lidi něco papouškům přinesli a chtěli tady papoušky krmit. Kdyby zaujali postoj, že když jim to přinesli, že si je tím přeci musí sami nakrmit, že jim tu jídlo jinak nenechají. To by papoušky ohrožovalo na zdraví. Potřebují svou životosprávu. Kdo chce papouškům něco dobrého přinést, může, budeme rádi, ale dáváme jim to postupně v jednotlivých dnech. Krmení papoušků Pribináčkem, přesnídávkou, ovocem a zeleninou, ořechy a piškoty, musí být omezené a pod kontrolou, tím je pouze v exkluzivních zážitcích. 

Můžeme k vám přijet na 10 až 15 minut? Nám stačí, když se všichni s ary a kakadu pomazlíme, budeme si je hladit a se všemi se chceme nafotit. Nechceme platit drahý hodinový zážitek, chceme něco pro nás pro všechny celkem do tří stovek.

Představte si, jak by se asi cítil kakadu, kdyby se tu střídali cizí lidé jeden za druhým po celý víkend od 8 do 22 hod po 10 až 15 minutách a každému měl kakadu povinně 5 až 10 minut podržet, nechat se od něj pomazlit, hladit, drbat a zas dalšímu a dalšímu jako na pásu. To by bylo pro kakadu utrpení, stres. Takové individuální zážitky lidem rozhodně nemůžeme umožnit. Papoušek není plyšová hračka, s kterou by se mohl kdokoli kdykoli pomazlit. Není možné, aby si užívali jen lidé a papoušek tím trpěl. Naštěstí k nám jezdí dost klientů, kteří vnímají papoušky jako živé tvory, kterým záleží na tom, co papoušek cítí, co jak vnímá, co se mu líbí a nejde jim jen o to, aby si užili oni, ale chtějí, aby stejně dobrý pocit ze společného setkání měli i papoušci. Váš dotaz však kladou i lidi, kteří mají rádi zvířata, jen netušili, co je pro naše papoušky příjemné a co nepříjemné.

U zážitků máte napsané, že jsou pro děti od 3 let. Znamená to, že děti mladší se zážitku nemohou zúčastnit nebo to znamená, že děti mladší mají vstup zdarma?

Děti do věku 3 let se zážitků nemohou zúčastnit. Tím ani neumožňujeme vstup pro děti do 3 let zdarma nebo slevy. Půjdete-li s dětmi do ZOO, děti se dívají na zvířata skrz pletivo, mříže nebo sklo, nemají přímý kontakt se zvířaty, takže to zvířata vůbec nezatíží. Do ZOO přijde najednou hodně lidí, takže jim je jedno, když tam nechají děti do 3 let zdarma, naopak to mají jako marketingový tah, aby jim tam přišlo více lidí, protože dítě tam nesmí být bez dospělého, který jim zaplatí. Při individuálním zážitku s papoušky je naopak přítomnost mladších dětí pro papoušky velmi náročná. I pro nás vést takový zážitek je mnohem náročnější, protože musíme zvýšeně hlídat bezpečnost papoušků i dětí. Představte si situaci, kdybychom měli vstup pro děti do 3 let zdarma, kolik maminek s dětmi mladšími 3 let by k nám na zážitky s papoušky denně přijelo a jakou zátěží by to bylo pro papoušky. Papoušci daleko lépe zvládnou 5 dospělých osob než jedno dítě mladší 3 let. Dítě mladší než 3 roky povolujeme zcela výjimečně, ale rozhodně ne zadarmo nebo se slevou. Naopak jsme např. domluveni s rodiči, že když dítě bude rušit, že se s ním půjdou hned na chvilku projít.