Individuální zážitky s ochočenými, mazlivými a velmi kontaktními papoušky

Zážitek je nutné předem objednat přes objednávkový formulář a mít vždy předem rezervaci.

  

Basic  +  Basic Weekend   – blízký kontakt s ochočenými mazlivými kakadu s možností fotit, filmovat

Classic  +  Classic Weekend  +  Classic Last Minute  – papouščí show s ary a kakadu + blízký kontakt s ochočenými mazlivými kakadu s možností fotit, filmovat
-při zážitku si můžete k tomu přikoupit focení s ary na rukou

Exclusive  +  Exclusive Last Minute – papouščí show + velmi kontaktní program s velkými barevnými ary a kakadu s možností dlouho fotit a filmovat, káva nebo čaj s koláčkem nebo lineckým (při kávě možnost poradenství k vašim současným nebo plánovaným papouškům)

Nyní slevy na vánoční a narozeninové dárkové poukazy na individuální zážitky s papoušky.

Osoby navíc nemusíte objednávat hned, můžete si je doplatit při příchodu na zážitek (dle aktuálního ceníku v den zážitku pro osoby navíc zaplacené v hotovosti).

Ceník individuálních zážitků - termín jen pro vás

druh zážitkucena za 2 osoby se slevoucena za další osobu se slevouplatnost poukazu dominimální věkmax počet osob termíny(délka+bonus za dodržení 5 denní splatnosti faktury)
Basic 1450150do 1.4.2020od 3 let12Po, Út, St, Čt - jen v 9 hod ráno45 min (30 + bonus 15 min)
Basic Weekend1850150do 1.4.2020od 3 let12Pá, So, Ne - jen v 9 hod ráno45 min (30 + bonus 15 min)
Classic 2350300do 1.5.2020od 3 let12Po, Út, St, Čt od 16 hod a déle90 min (75 + bonus 15 min)
Classic Weekend 2750300do 1.5.2020od 3 let12Pá, So, Ne od 16 hod a déle90 min (75 + bonus 15 min)
Classic LAST MINUTE 1850100do 30.11.2019od 3 let12v Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne od 10, od 14.30, od 16, od 17.30 a od 19 hod -doobsazuje volné termíny v říjnu a v listopadu 90 min (60 + bonus 30 min)
Exclusive 4950450do 1.7.2020od 5 let12Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne, svátky od 10 hod ( je-li v 10 hod obsazeno, tak v ten den od 14.30, od 16, od 17.30 hod) 180 min (150 + bonus 30 min)
Exclusive LAST MINUTE3900390do 30.11.2019od 5 let12v Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne, svátky od 10, od 14.30, od 16, od 17.30 hod - doobsazuje volné termíny v říjnu a v listopadu 180 min (150 + bonus 30 min)

Závazný objednávkový formulář
Formulář vyplňte, pokud si skutečně chcete zážitek objednat.  

Druh zážitku

počet osob
1 os2 os3 os4 os5 os6 os7 os8 os9 os10 os11 os12 os

počet kusů dárkových poukazů na stejný zážitek (tzn. kolik stejných zážitků chcete koupit na jednu fakturu, ne počet osob)Zážitků se nesmí účastnit nachlazené osoby (rýma, kašel, virósa, chřipka, angína, střevní potíže).

Postup při objednání. Zde na stránkách si vyberete druh zážitku a vyplníte objednávkový formulář. Pošleme vám fakturu, můžete-li, zaplaťte ji v den obdržení (nejpozději v uvedený den její 5 denní splatnosti aby již byla platba na našem kontě). O víkend se splatnost neprodlužuje. Po obdržení platby vám zašleme mailem dárkový poukaz. Kdo má dárkový poukaz, může si napsat o rezervaci na mail ara-kakadu@email.cz (uvede jméno objednavatele zážitku shodné s fakturou a číslo vašeho zážitku shodné s číslem faktury). Pošleme vám tabulku s volnými termíny. Darujete-li poukaz např. k narozeninám, může si obdarovaný termín sám vybrat. 

Na dárkovém poukazu není uvedeno jméno, aby ho objednavatel nebo obdarovaný mohli kdykoli dát někomu jinému, když někdo onemocní nebo má úraz nebo je hospitalizován nebo má jakýkoli jiný důvod.

Zvoňte nejdříve 5 minut před vaší rezervací. Posledních 15 minut každého zážitku je určeno na obouvání, oblékání a vystřídání s další rezervací.

Odpovědi na dotazy klientů

1. Jaké oblečení si máme vzít na zážitek?

Nejvhodnější je obyčejné bavlněné triko s dlouhým rukávem nebo mikina. Nemůže být svetr, protože papoušci by si do jeho ok mohli zachytit drápky. Naši papoušci mají nejraději bleděmodrou a středně modrou barvu. Naopak se obávají výrazné žluté, oranžové a červené barvy. V horní polovině těla nemají rádi černou barvu, rovněž různé třpytky a výrazné obrázky. Na procházky na zahradě budete potřebovat kalhoty nebo sukni s poutkem pro karabinu kšír papoušků.

2. Chci si koupit zážitek, ale nevyhovuje mně jeho platnost dárkového poukazu do 1.ledna. Můžu se s vámi domluvit, že ho koupím a přijdu v srpnu?

Zážitky máme nastavené tak, aby byly co nejpříjemnější pro papoušky, aby si je papoušci užili a aby se nepřetížili. Představte si situaci, kdyby všechny zážitky měly platnost dárkového poukazu např. od 1. září 2019 do 31. srpna 2020. Tak by si téměř všichni klienti vybrali termín za krásného teplého počasí v červnu, v červenci a v srpnu a papoušci by se zážitky zcela přetížili. Naopak od října do dubna by nechodil na zážitky téměř nikdo a papoušci by se velmi nudili, chyběl by jim každodenní kontakt s lidmi, obdiv lidí a emoce lidí. Ze stejného důvodu nemůžeme lidem umožňovat, že si koupí zážitek a pak se s námi domluví na jiném termínu, který je za platností jejich dárkového poukazu, to by opět chtěli téměř všichni. Nelze někomu vyhovět a jinému to odmítnout. Díky systému odstupňování platnosti jednotlivých dárkových poukazů se nám už déle než rok velmi dobře daří, že máme zážitky po celý rok jak ve všední dny, tak o víkendu, a to je pro papoušky to nejlepší. Čím je zážitek s lepším programem a tím i dražší, tím má v ceně zážitku i o to delší platnost dárkového poukazu, lepší dny a časy, aby si klienti mohli přednostně vybrat z více volných termínů. 

3. Když papouškům přineseme nějaké jídlo, budeme si je moci při zážitku z ruky krmit, že?

Kdyby při každém zážitku lidi něco papouškům přinesli a chtěli tady papoušky krmit, ohrožovalo by to papoušky na zdraví. Kdo chce papouškům něco dobrého přinést, může, budeme rádi, ale dáváme jim to postupně v jednotlivých dnech. 

4. Můžeme k vám přijet na 15 minut? Nám stačí, když se všichni čtyři s ary a kakadu pomazlíme, budeme si je hladit a se všemi se chceme nafotit. 

Představte si, jak by se asi cítil kakadu, kdyby se tu střídali cizí lidé jeden za druhým po celý víkend od rána do večera po 15 minutách a každému měl kakadu povinně 5 minut podržet, nechat se od něj pomazlit, hladit. Naši papoušci mají rádi delší zážitky se stejnými lidmi, kdy si na sebe zvyknou a užívají si klid a pohodu.

5. Proč se nemohou zážitku zúčastnit děti mladší než 3 roky? Proč nemohou přijít zdarma?

Půjdete-li s dětmi do ZOO, děti se dívají na zvířata skrz pletivo, mříže nebo sklo, nemají přímý kontakt se zvířaty, takže to zvířata nezatíží. Do ZOO přijde najednou hodně lidí, takže jim je jedno, když tam nechají děti do 3 let zdarma, naopak to mají jako marketingový tah, aby jim tam přišlo více lidí, protože dítě tam nesmí být bez dospělého, který jim zaplatí. Při individuálním zážitku s papoušky je naopak přítomnost mladších dětí pro papoušky velmi náročná. I pro nás vést takový zážitek je mnohem náročnější, protože musíme zvýšeně hlídat bezpečnost papoušků i dětí. Představte si situaci, kdybychom měli vstup pro děti do 3 let zdarma, kolik maminek s dětmi mladšími 3 let by k nám na zážitky s papoušky denně přijelo a jakou zátěží by to bylo pro papoušky.