Individuální zážitky s ochočenými papoušky (poslední aktualizace 11.7.)

     

Tři VIDEA s ukázkou ze zážitku All Exclusive.

S výběrem zážitku vám poradíme na tel. 604 608 777 denně od 9 do 22 hod (volejte i o víkendu). Při zážitku nemůžeme zvedat mobil, nepřijaté hovory obvoláme.

Ceník individuálních zážitků (věk od 3 let) - na zážitku s vámi nejsou cizí lidé

druh zážitkucenaprogramdélkatermíny platnost poukazu
Focení s 2 ary 990 Kč celkem pro 4 osoby, další 250Každému z vás dáme na ruce 2 ary a nafotíte si to (ara ararauna a ara zelenokřídlý). Fotí se na zahradě poblíž voliéry.jen po dobu fotaPo až Pá, So ve 12 hoddo 1.8.
Relax s papoušky - AKCE 2590 Kč pro 2 osoby + ZDARMA 2 osoby, další 350 Kčstejný jako Relax s papoušky 1 hodPo až Pá v 9, v 16, v 17, v 18 do 10.8.
Relax s papoušky 2890 Kč pro 2 osoby, další 350 KčPo celý zážitek relaxujete s ary, kakadu a žaky ve voliéře. Nejprve se mazlíte s 3 druhy kakadu, hladíte si je, drbete, fotíte si to, filmujete. Všichni se nafotíte a nafilmujete také s 3 kakadu najednou na rukou. Pak k vám do voliéry přineseme na prolet ary a žaky. Kdo z vás chce mít blízký kontakt i s ary, může si při zážitku přikoupit za 390 Kč nafocení osoby se 4 ary na rukou (2 ary, pak další 2 ary) a ary si pohladit. Za nepříznivých podmínek uvnitř v proletové místnosti.1 hodPo až Pá, So, Ne v 9, v 16, v 17, v 18 do 15.9.
Exclusive 4890 Kč pro 2 osoby, další 650 Kč Zábavná papouščí show s ary. Po show vám do voliéry přineseme ary a žaky. Užíváte si standardní kontaktní program s ary. Také se každý z vás nafotí a nafilmuje se 2 ary na rukou, pak s dalšími 2 ary. Pak se mazlíte se s 3 druhy kakadu, hladíte si je, drbete, fotíte si to, filmujete. Všichni se nafotíte a nafilmujete také s 3 kakadu najednou na rukou. Kdo z vás chce, může si v době vašeho zážitku přikoupit za 250 Kč pro 1 osobu nafocení se 4 ary NAJEDNOU na rukou. Za nepříznivých podmínek je zážitek uvnitř. 2 hod Po až Pá v 10, v 16, So, Ne v 10do 15.9.

All Exclusive AKCE5590 Kč pro 2 osoby + ZDARMA 2 osoby, další 650 Kčstejný jako All Exclusive 2 hod Po až Pá v 10, v 14, v 16, v 17
do 10.8.
All Exclusive 5890 Kč pro 2 osoby, další 650 KčZábavná papouščí show s ary. Po show velmi kontaktní intenzivní rozšířený program s ARY, kakadu a žaky ve voliéře. Pak se každý z vás může nafotit a nafilmovat se 3 kakadu najednou na rukou a pak se 4 ary najednou na rukou (mladší děti po 1 až 2 arách). Můžete si ve voliéře sednout do trávy a hrát si s arou hyacintovým Oskarem. Oskar je zloděj sympaťák, co najde, to si chce půjčit. Obzvláště naše pantofle. Za slunného počasí můžete ve voliéře ary sprchovat. Za nepříznivých podmínek je obdobný program v proletové místnosti, kde si navíc můžete zatancovat ploužák s ary.2 hod Po až Pá, So, Ne v 10, v 14, v 16, v 17
do 15.9.

Závazný objednávkový formulář 
Formulář vyplňte, pokud si skutečně chcete zážitek závazně objednat a máte již peníze na jeho zaplacení.  

Druh zážitku

Počet osob celkem
2 os3 os4 os5 os6 os7 osOdesláním objednávky souhlasím s obchodními podmínkami uvedenými na těchto stránkách www.ara-kakadu.eu

  

Vyplníte objednávkový formulář. Zašleme vám mailem fakturu, kterou zaplatíte do 2 dnů od jejího vystavení (u AKCÍ do 1 dne od vystavení). Po obdržení platby si vy nebo obdarovaný vyberete ze všech volných termínů pro váš druh zážitku v době platnosti vašeho poukazu.

Pokud si naopak chcete zarezervovat vámi vybraný konkrétní den a hodinu, můžete požádat o výjimku, pokud zaplatíte fakturu okamžitou platbou do 3 hodin od odeslání faktury. Před objednáním zážitku nám zavolejte, podíváme se, zda je vámi požadovaný termín pro vámi vybraný druh zážitku volný.

Osoby navíc lze přikoupit i při příchodu na zážitek za ceny dle ceníku pro platby v hotovosti, který je platný v den zážitku.
Osoby navíc vás vyjdou levněji, když je koupíte předem současně se zážitkem na první fakturu.

Při každém individuálním zážitku je posledních 15 minut určeno na obouvání, oblékání, odchod, odjezd auta z uzamčeného parkoviště u domu a na střídání s dalšími klienty.

Chcete-li papouškům přinést něco dobrého, mají rádi jablka, pomeranče, mandarinky, meruňky, broskve, jahody, hroznové víno, málo zralé banány, granátové jablko, kivi, brokolici, lusky hrachu, okurku hadovku, mrkev, papriky, pórek. Prosím, nekrájet a neloupat. Jste-li z venkova a máte svoje slepice, papoušci milují čerstvá domácí vejce. Arové ocení krabici s rýží, která je v rychlovarných sáčkách.

Dítě od 3 do 17 let musí být v doprovodu osoby starší 18-ti let.