Individuální zážitky s ochočenými, mazlivými a velmi kontaktními papoušky 
Rezervace termínu je nutná, protože celý prostor v domě a na zahradě má každá rodina sama pro sebe.

 

Ceník individuálních zážitků - termín jen pro vás

druh zážitku2 až 4 osoby5 až 7 osobdélkaminimální věkplatnost poukazutermíny
Classic 290039002 hodod 3 letdo 31.10.Po, Út, St, Čt
Classic Weekend 340044002 hodod 3 letdo 31.10.Pá, So, Ne,
Super 390049002 hodod 4 letdo 31.10.Po, Út, St, Čt
Super Weekend 440054002 hodod 4 letdo 31.10.Pá, So, Ne
Exclusive 590069004 hodod 5 letdo 31.10.Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne, svátky
All Exclusive 740084004 hod+F+Vod 5 letdo 31.10.Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne, svátky

Je-li vás více, osoby navíc můžete doplatit při příchodu na zážitek. Pokud jste k nám přijeli na zážitek znovu a nejsou mezi vámi nové osoby, lze papouščí show ve všech zážitcích vynechat a mít po celý čas zážitku jen kontaktní části.

Zážitků se nesmí účastnit nachlazené osoby (rýma, kašel, virósa, chřipka, angína, střevní potíže).

Po přehrání těchto tří videí si lépe představíte konkrétní program jednotlivých zážitků.

  

Závazný objednávkový formulář
Formulář vyplňte, pokud si skutečně chcete zážitek objednat. Program jednotlivých zážitků a informace k nim jsou uvedené pod tímto formulářem. 
program zážitků s papoušky Classic a ClassicWSuper a SuperWExclusiveAll Exclusive
papouščí show s ary a kakadu anoanoanoano
prolet kakadu (přilétávají i k vám)anoanoanoano
blízký kontakt s kakadu vzácných druhůanoanoanoano
hlazení, drbání a mazlení s kakadu anoanoanoano
focení a filmování jednotlivců nebo dvojic s kakadu na rukouanoanoanoano
procházení s kakadu po zahradě (za hezkého počasí)anoanoanoano
s kakadu ve voliéře ( za hezkého počasí)anoanoanoano
možnost nákupu magnetek s papoušky a barevných peříčekanoanoanoano
delší focení a filmování jednotlivců nebo dvojic s ary na rucexanoanoano
blízký kontakt s ary různých druhůxxanoano
procházení s ary po zahradě (za hezkého počasí)xxanoano
s ary ve voliéře (za hezkého počasí)xxanoano
prolet všech arůxxanoano
přilétávání ary hyacintového Oskara k vám na ruku xxanoano
krmíte papoušky Pribináčkem u vás na rukouxxanoano
můžete si zatančit ploužák s ary na rukou nebo na ramenixxanoano
ukázka sprchování papouškůxxanoano
1 koláček nebo linecké ke kávě nebo čajixxanoano
při kávě možnost poradenství k vašim papouškůmxxanoano
průběžně vás fotíme, filmujeme, vše slovně doprovázíme, videa a fotky mailem zašleme objednavateli i obdarovanému xxxano

Postup při objednání. Zde na stránkách si vyberete druh zážitku a vyplníte objednávkový formulář. Pošleme vám fakturu, můžete-li, zaplaťte ji v den obdržení (nejpozději v uvedený den její 5 denní splatnosti aby již byla platba na našem kontě). O víkend se splatnost neprodlužuje. Po obdržení platby vám zašleme mailem dárkový poukaz. Kdo má dárkový poukaz, může si napsat o rezervaci na mail ara-kakadu@email.cz (uvede jméno objednavatele zážitku shodné s fakturou a číslo dárkového poukazu shodné s číslem faktury). Odepíšeme vám a navrhneme vám několik volných termínů. Darujete-li poukaz např. k narozeninám, může si obdarovaný termín sám vybrat. 

Na dárkovém poukazu není uvedeno jméno, aby ho objednavatel nebo obdarovaný mohli kdykoli dát někomu jinému, když někdo onemocní nebo má úraz nebo je hospitalizován nebo má jakýkoli jiný důvod.

Zvoňte nejdříve 5 minut před vaší rezervací. Posledních 10 minut každého zážitku je určeno na obouvání, oblékání a vystřídání s další rezervací.

      

Odpovědi na dotazy klientů

Jaké oblečení si máme vzít na zážitek?

Nejvhodnější je obyčejné bavlněné triko s dlouhým rukávem nebo mikina. Nemůže být svetr, protože papoušci by si do jeho ok mohli zachytit drápky. Naši papoušci mají nejraději bleděmodrou a středně modrou barvu. Naopak se obávají výrazné žluté, oranžové a červené barvy. V horní polovině těla nemají rádi černou barvu, rovněž různé třpytky a výrazné obrázky. Na procházky na zahradě budete potřebovat kalhoty nebo sukni s poutkem pro karabinu kšír papoušků.

Můžeme si zaplatit u zážitku Exclusive místo čtyř hodin jen jednu hodinu a mít od celého programu exkluzivního zážitku vždy kousek během jedné hodiny? Chceme si co nejvíce užít arů.

Za jednu hodinu nelze stihnout udělat zážitek, který by se dal nazvat exkluzivní. Byla by to jen taková rychlovka nepříjemně působící na papoušky.

Když papouškům přineseme nějaké jídlo, budeme si je moci při zážitku z ruky krmit, že?

Kdyby při každém zážitku lidi něco papouškům přinesli a chtěli tady papoušky krmit, ohrožovalo by to papoušky na zdraví. Kdo chce papouškům něco dobrého přinést, může, budeme rádi, ale dáváme jim to postupně v jednotlivých dnech. 

Můžeme k vám přijet na 10 až 15 minut? Nám stačí, když se všichni s ary a kakadu pomazlíme, budeme si je hladit a se všemi se chceme nafotit. Chceme něco pro nás čtyři celkem do tří stovek.

Představte si, jak by se asi cítil kakadu, kdyby se tu střídali cizí lidé jeden za druhým po celý víkend od rána do večera po 10 až 15 minutách a každému měl kakadu povinně 5 až 10 minut podržet, nechat se od něj pomazlit, hladit. Naši papoušci mají rádi delší zážitky se stejnými lidmi, kdy si na sebe zvyknou a užívají si klid a pohodu.

Proč se nemohou zážitku zúčastnit děti mladší než 3 roky? Proč nemohou přijít zdarma?

Půjdete-li s dětmi do ZOO, děti se dívají na zvířata skrz pletivo, mříže nebo sklo, nemají přímý kontakt se zvířaty, takže to zvířata nezatíží. Do ZOO přijde najednou hodně lidí, takže jim je jedno, když tam nechají děti do 3 let zdarma, naopak to mají jako marketingový tah, aby jim tam přišlo více lidí, protože dítě tam nesmí být bez dospělého, který jim zaplatí. Při individuálním zážitku s papoušky je naopak přítomnost mladších dětí pro papoušky velmi náročná. I pro nás vést takový zážitek je mnohem náročnější, protože musíme zvýšeně hlídat bezpečnost papoušků i dětí. Představte si situaci, kdybychom měli vstup pro děti do 3 let zdarma, kolik maminek s dětmi mladšími 3 let by k nám na zážitky s papoušky denně přijelo a jakou zátěží by to bylo pro papoušky.